Przepisy WIELKANOCNE dla diabetyków

Święta wielkanocne to czas, kiedy przy stole spędzamy więcej czasu. W Niedzielę Wielkanocną spotykamy się z rodziną i zasiadamy do wielkanocnego śniadania. Nie jest to jednak zwykłe śniadanie, lecz prawdziwie kulinarna uczta dla zmysłów. Na stole pojawiają się jaja faszerowane, różne rodzaje mięs i pasztetów, wiosenne sałatki oraz oczywiście słodkości.

Diabetycy muszą w tym czasie szczególnie się pilnować, istnieje jednak kilka sposobów na to, by święta wielkanocne były i smaczne i zdrowe.

Dla wszystkich diabetyków przygotowaliśmy wyselekcjonowane przepisy na wielkanocne dania, które nie powodują nagłych skoków poziomu cukru.

Sprawdź nasze przepisy na mięsa, jajka, sałatki i inne wielkanocne przysmaki dla diabetyków.

 

Strefadiabetyka.pl to portal o charakterze informacyjny oraz edukacyjnym, w związku z tym publikowane treści nie zastąpią konsultacji lekarskiej. Przed zastosowaniem się do porad, w szczególności medycznych zawartych w Strefie Wiedzy Diagnosis24 bezwzględnie skonsultuj się z lekarzem. Właściciel serwisu nie ponosi odpowiedzialności wynikającej z zastosowania podanych informacji.

Udostępnij wpis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
10

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Zapisz się do newslettera