ŚWIĄTECZNE przepisy dla diabetyka

Wszyscy z niecierpliwością czekamy na nadejście świąt Bożego Narodzenia. To magiczny czas spotkań z bliskimi i chwili oddechu od codzienności przy świątecznym stole.

Dla diabetyka Wigilia i Boże Narodzenie to okres wielu pokus kulinarnych. Tyle smakowitych potraw, często przygotowywanych raz w roku na tę szczególną okazję.  Co zrobić, aby święta były smaczne i zdrowe?

Jakie dania mogą jeść diabetycy?

Okazuje się, że Wigilia cukrzyka może być całkiem przyjemna. Nasz dietetyk, mgr Joanna Wójcik, przygotowała całe wigilijne menu specjalnie dla diabetyków.  Zapraszamy do lektury i szukania inspiracji na nadchodzące święta! Znajdziesz w nim „zdrowsze” wersje tradycyjnych potraw kuchni polskiej, takich jak: pierogi, ryba po grecku, śledzie, krokiety, karp w galarecie i inne, które powinny znaleźć się na świątecznym stole diabetyka, jak i każdej osoby, która nie chce martwić się w święta dietą i dodatkowymi kilogramami.

Pobierz 𝗗𝗔𝗥𝗠𝗢𝗪𝗘𝗚𝗢 E-booka ze świątecznymi przepisami.

Strefadiabetyka.pl to portal o charakterze informacyjny oraz edukacyjnym, w związku z tym publikowane treści nie zastąpią konsultacji lekarskiej. Przed zastosowaniem się do porad, w szczególności medycznych zawartych w Strefie Wiedzy Diagnosis24 bezwzględnie skonsultuj się z lekarzem. Właściciel serwisu nie ponosi odpowiedzialności wynikającej z zastosowania podanych informacji.

Udostępnij wpis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
10

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Zapisz się do newslettera